Biuro podróży w Ameryce Południowej

Ameryka Południowa: Nasza firma powstała w 2004 roku, i jest dumnie reprezentowana przez lokalnych pracowników i przewodników.

Ekipa Ameryka Południowa Tour składa się kompetentnych i wykwalifikowanych osób, w Naszym biurze podróży współpracownicy są nie tylko zespołem pracowników, lecz także grupą przyjaciół, co sprawia, że jesteśmy dobrze zorganizowani i, że każda z osób, daje z siebie wszystko, aby spełnić oczekiwania Naszych klientów. Nasze biuro oferuje współprace w realizacji projektów społecznych.

 

Nasze wycieczki są "Emocjonujące i osobiste".

 
Hugo Centi Cabrera

Hugo, operacyjny szef agencji, jest jedną z najważniejszych części firmy. Hugo mieszkał trzy lata w Szwajcarii, przez co mówi wieloma językami, studiował turystykę w mieście Arequipa, a także przez wiele lat był przewodnikiem w Ameryce Południowej. Hugo ma bardzo przyjazną i zabawną osobowość, która w połączeniu z jego doświadczeniem przewodnickim sprawia, że jest najlepszym przewodnikiem firmy. Wraz z Lizbeth założył biuro podróży "Ameryka Południowa Tour"

 

Dzięki wielokrotnym podróżom Hugo zrealizował filmy dokumentalne wraz z różnorodnymi stacjami telewizyjnymi, takimi jak: Petro Brass (Brazylia), CCTV Televisora (Chiny), Red Globo Televisora z Brazylii, Televisora BBC z Londynu, Productora RW Cine Channel (Brazylia), Wyparwa„Cristóbal de Acuña 2006 TVE” (Hiszpania), Naukowa wyprawa do źródeł Amazonki (Brazylia), i inne.

 
Lizbeth Junco Cabrera

Jest dyrektorem biura oraz bezpośrednim koordynatorem wycieczek; jest bardzo kompetentna, odpowiedzialna i pogodna. Skończyła studia na Narodowym Uniwersytecie San Agustin w Arequipie. Lizbeth włada biegle językiem angielskim, przez wiele lat mieszkała Dolinie Colca, posiada wiedzę na temat geografii, kultury, historii, którą zdobyła podczas licznych podróży. Lizabeth zawsze stara się dostarczyć jak najwięcej informacji na temat wycieczek, organizowanych przez biuro; jest jedną z najważniejszych osób w naszym zespole.

 
José Antonio Callo Ito

Jose Antonio jest jednym z naszych przewodników, specjalizujących się w wyjazdach ekstremalnych, posiadający wieloletnie doświadczenie oraz znajomość tras w Ameryce Południowej. Ma 35 lat, a jego pasją są podróże przygodowe w pojazdach 4x4 "off road" oraz wyprawy górskie w kraju. Jego specjalnością jest Boliwia, Argentyna, Chile i Peru.

 
Sarah Pellerin

Sarah jest naszym przedstawiciel sprzedaży we Francji, włada językiem angielskim , hiszpańskim. Jest Naszym oficjalnym tłumaczem języka francuskiego. Sarah jest wesołą i pracowitą dziewczyną, uwielbia odwiedzać nowe miejsca i poznawać ludzi.

 
Agnieszka Wieczorek

Agnieszka jest Naszym przedstawicielem sprzedaży w Polsce, oprócz języka polskiego włada językiem angielskim, hiszpańskim, portugalskim, jest w trakcie nauki języka włoskiego. Jest jednym z Naszych najzdolniejszych tłumaczy. Aga jest komunikatywna, przyjazna, jest zawsze gotowa do wspierania firmy. Uwielbia podróżować po całym świecie, poznawać nowe kultury, uczyć się języków obcych i rozwijać swoją osobowość. Nie znosi monotonii, wciąż chce doświadczać czegoś nowego.

 
Sophia Braun

Sophia jest naszym przedstawicielem sprzedaży w Niemczech oraz oficjalnym tłumaczem języka niemieckiego, włada językiem angielskim, francuskim i hiszpańskim, jest bardzo wesoła, uprzejma i pracowita. Sophia jest bardzo podekscytowana swoim pobytem w Ameryce Południowej.